Budynek DTBS wkrótce pod dachem

Trwają roboty przygotowawcze pod ułożenie drewnianej więźby dachowej. Generalny wykonawca – firma Pre-Fabrykat z Karpacza – zleciła te roboty lokalnemu podwykonawcy. Nie jest pierwszy i z pewnością nie ostatni podwykonawca z terenu Dzierżoniowa, który włączy się w realizację naszej inwestycji. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce budynek zostanie „zamknięty” gdyż poza dachem zamontowane zostaną drzwi i okna. Zgodnie z dokumentacją okna będą posiadać wysoki wskaźnik izolacyjności nie tylko termicznej lecz i akustycznej. Wszystko za sprawą specjalnej konstrukcji i trójszybowego szklenia z zewnętrznym wzmocnieniem. Uszczelnienie obiektu pozwoli na osuszenie budynku z tzw. wilgoci technologicznej, aby można było rozpocząć roboty instalacyjne i wykończeniowe.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie Najemców z kierownikiem budowy zorganizowane przez Zarząd Spółki w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Wyjaśniono na nim kilka kwestii i umożliwiono wprowadzenie zmian w wyposażeniu i wykończeniu poszczególnych lokali. Dzięki temu mieszkańcy nowego bloku będą mogli rozpocząć użytkowanie swoich lokali nazajutrz po otrzymaniu kluczy od wymarzonego mieszkania.

Opracowywana jest koncepcja następnego budynku, który będzie kolejnym elementem przyszłego mikro osiedla. Wszystkich zainteresowanych mieszkaniem w DTBS zachęcamy do odwiedzin w biurze spółki, gdzie będzie można zapoznać się ze szczegółami naszej oferty i wypełnić ankietę, która pomoże nam dopasować układ funkcjonalny kolejnego budynku do oczekiwań naszych przyszłych Klientów.