Nietypowa Rada Budowy

Co tydzień w siedzibie Spółki odbywają się Rady Budowy, na których analizowany jest przebieg inwestycji polegającej na budowie 27-rodzinnego budynku mieszkalnego. W ramach tych spotkań, rozwiązywane są bieżące problemy, które zawsze pojawiają sie w czasie realizacji inwestycji o tej skali. Uczestniczą w nich zwyczajowo: Inwestor, którego reprezentuje prezes DTBS, Wykonawca w osobie Kierownika Budowy oraz Inspektorzy nadzoru inwestorskiego w poszczególnych branżach.

Tym razem Rada Budowy odbyła sie z udziałem Burmistrza Dzierżoniowa, pana Dariusza Kucharskiego i Przewodniczącego Rady Nadzorczej, pana Zbigniewa Glanowskiego. Dokonano wspólnego przeglądu placu budowy oceniając jakość i postęp wykonywanych robót. Nie stwierdzono żadnych niepokojących kwestii natomiast wszystkich ujęły widoki jakie rozpościerają się z balkonów mieszkań, skąd ponad dachami budynków przy ul. Nowowiejskiej podziwiać można piękną panoramę Gór Sowich. Tym, którzy wylosowali mieszkania na najwyższej kondygnacji, pewne niedogodności związane z pokonywaniem wysokości rekompensowane będą przyjemnością korzystania z nasłonecznionego balkonu z widokiem, jakiego można tylko pozazdrościć.

Kolejna szansa na mieszkanie z podobnymi perspektywami już wkrótce. Trwają bowiem prace nad koncepcją kolejnego budynku w ramach projektowanego mikro osiedla.