No i doczekaliśmy się!

                W końcu zniknęły ostatnie rusztowania i nasz nowy budynek ukazał się w pełnej krasie. Ekipa montażowa przystąpiła do mocowania balustrad balkonowych. Dzięki temu już wkrótce można będzie uznać, że budynek od strony zewnętrznej został ukończony. Czas najwyższy bowiem wewnątrz trwają intensywne prace wykończeniowe ponieważ w sierpniu planowane jest zgłoszenie budynku do odbioru. Procedury potrwają z pewnością kilka tygodni tak więc wrześniowy termin przekazania budynku do użytku nie jest zagrożony.

                Równolegle prowadzone są roboty zewnętrzne związane z zagospodarowaniem terenu. Powstaje podbudowa pod parking i drogę dojazdową. Teren będzie oświetlony latarniami z oprawami ledowymi. Zainstalowany będzie również system monitoringu tak by zwiększyć poczucie bezpieczeństwa naszych mieszkańców.

                Ulica Sowiogórska – dojazd od ul. Świdnickiej – została już wykonana. Obecnie trwają czynności odbiorowe. Całość inwestycji realizowana jest zgodnie z przyjętymi harmonogramami. Wszystkim Wykonawcom należą się słowa uznania za rzetelną realizację umów.