Zamieszkaj w TBS-ie przy ul. Sowiogórskiej

W 8-mym dniu kwietnia 2019 r. przekazano Generalnemu Wykonawcy plac budowy pod realizację kolejnego budynku wielorodzinnego przy ul Sowiogórskiej w Dzierżoniowie. Tym razem będzie to budynek z mieszkaniami na własność.

Aby stać się właścicielem wymarzonego M należy zapisać się do programu „Najem z dojściem do własności”. Na początek trzeba dysponować 1/4 wartości mieszkania. Wpłata tzw. partycypacji jest przepustką do wejścia w system, który już po 5 latach da możliwość wykupu mieszkania spłacanego w miesięcznym czynszu. Jest to możliwość, ale nie konieczność. W systemie można pozostać przez cały 30-letni okres spłaty kredytu, który zaciąga DTBS aby sfinansować to przedsięwzięcie.

Realizowany budynek posiadać będzie 31 mieszkań na 4 kondygnacjach. Dzięki windzie wszystkie mieszkania będą dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon a mieszkania w parterze ogródki przydomowe.

W realizowanym budynku pozostało jeszcze kilka wolnych mieszkań.  O szczegóły można zapytać telefonicznie pod nr 74 831 22 60 lub mailowo pod adresem biuro@dtbs.pl