Postęp prac przy realizacji nowego budynku DTBS przy ul. Sowiogórskiej

Nie słabnie tempo prac przy budowie podziemnej kondygnacji budynku nr 6 przy ul. Sowiogórskiej. Kontynuowane są roboty zbrojarskie bowiem cała kondygnacja zostanie wykonana w technologii monolitycznego ustroju żelbetowego. Po wykonaniu pracochłonnego zbrojenia i szalowania, całość zostanie zalana masą betonową, która po zawibrowaniu i wysezonowaniu tworzyć będzie solidną podstawę do budowy nadziemnych kondygnacji mieszkalnych.

Największym powodzeniem cieszą się mieszkania na parterze gdyż każdemu lokalowi przypisano ogrodzony ogródek przydomowy z obszernym tarasem ziemnym, z którego można będzie zejść po kilku stopniach do terenu zielonego. Każdy z przyszłych właścicieli mieszkań będzie mógł zagospodarować własny ogródek wg własnej koncepcji i upodobań.

Nie mniejszą atrakcyjność posiadają mieszkania na wyższych kondygnacjach gdyż wszystkie będą dostępne za pomocą windy. Każde mieszkanie posiada obszerny balkon, z którego można będzie podziwiać piękne widoki na Góry Sowie i zieleń rekreacyjną, która pozostanie wewnątrz mikro osiedla.

W realizowanym budynku pozostało jeszcze kilka wolnych mieszkań.  O szczegóły można zapytać telefonicznie pod nr 74 831 22 60 lub mailowo pod adresem biuro@dtbs.pl