Na budowie praca wre!

Czerwcowa pogoda nie rozpieszcza budowlańców. Po majowych opadach teraz skwar i spiekota w takich warunkach praca w słońcu bardzo daje się we znaki robotnikom pracującym w osłoniętym od wiatru wykopie. Mimo to prace posuwają się do przodu w zawrotnym tempie. Ledwie tydzień temu zdjęto szalunki z żelbetonowych słupów a już teraz układane jest zbrojenie podciągów, na których wesprze się strop pierwszej kondygnacji. Od tego momentu postęp prac będzie widoczny z daleka. Kolejne kondygnacje będą wznoszone w tempie jedna na miesiąc. Tym sposobem, zgodnie z przyjętym harmonogramem tradycyjną wiechę zawiesimy na najwyższym punkcie więźby dachowej już w październiku!

Równolegle do prowadzonej inwestycji Zarząd DTBS pracuje nad liberalizacją programu „Najem z dojściem do własności”. Zasadniczą zmianą będzie możliwość  przystąpienia do programu pomimo posiadanego już mieszkania na terenie Dzierżoniowa oraz możliwość podnajmu za zgodą Zarządu. Możliwe też będzie wcześniejsze wykupienie mieszkania wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym z odroczonym terminem przeniesienia własności, ale z jednoczesną gwarancją swobodnego dysponowania lokalem. Kolejnym ułatwieniem będzie możliwość wynajęcia mieszkania wykończonego w standardzie TBS. Szczegóły pojawią się po zatwierdzeniu zmian przez Zgromadzenie Wspólników.

W budynku nr 6 pozostało jeszcze kilka wolnych mieszkań.  O szczegóły można zapytać telefonicznie pod nr 74 831 22 60 lub mailowo pod adresem biuro@dtbs.pl