Rozpoczęcie prac przygotowawczych na ul. Ogrodowej w Pieszycach

Dobra wiadomość dla Pieszyc!

Po tym jak w zeszłym tygodniu gmina Pieszyce wniosła aportem do spółki DTBS grunt przy ul. Ogrodowej, natychmiast przystąpiliśmy do prac przygotowawczych. W pierwszej kolejności oczyszczony zostanie z chaszczy pas wzdłuż ulicy Ogrodowej gdzie ustawiony zostanie baner informacyjny o planowanej inwestycji. DTBS posiada już pozwolenie na budowę pierwszego z 4 budynków planowanych w tym miejscu. Budynek wyposażony w windę posiadać będzie 31 mieszkań dwu i 3 pokojowych z ogródkami przy mieszkaniach położonych na parterze. Każde mieszkanie posiadać będzie pomieszczenie gospodarcze z dodatkowym przyłączem wod-kan do instalacji pralki. Rozwiązanie to sprawdziło się we wcześniej zrealizowanych budynkach w Dzierżoniowie. Jeśli uzyskamy zadawalającą cenę w przetargu na wykonawstwo to wyposażymy mieszkania w nowoczesny system ogrzewania sufitowego zasilanego z pompy ciepła wspieranej fotowoltaiką. Wszystko po to by minimalizować wysokie koszty ogrzewania i chłodzenia bowiem system ten pozwala schładzać pomieszczenia w upalne dni lata. Na koniec jeszcze jedna istotna informacja: mieszkania w tym budynku będą mogły być wykupione po 15 latach od zakończenia i rozliczenia inwestycji za zgodą Zgromadzenia Wspólników.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych nowym mieszkaniem do zapoznania się z warunkami systemu TBS, które publikowane są na stronie www.dtbs.pl

Jak najszybciej należy wypełnić ankietę, która po weryfikacji pozwoli znaleźć się w gronie przyszłych mieszkańców tego nowoczesnego budynku.

Zachęcamy również do osobistego kontaktu w biurze DTBS przy ul. Kopernika 25A/1 w Dzierżoniowie lub telefonicznie pod numerem 74 831 22 60.