Rusza inwestycja w Pieszycach!

Rozpoczynamy kolejny nabór chętnych na mieszkania wynajmowane w systemie TBS. Tym razem nowe mikro osiedle powstanie w Pieszycach przy ul. Ogrodowej pomiędzy ul. Obywatelską a Sportową. Jest to idealna lokalizacja dla budownictwa mieszkaniowego bowiem w najbliższej okolicy znajdują się 2 markety, Ośrodek Kultury, kawiarenka i basen. Nieopodal przebiega ścieżka rowerowa, która prowadzi na szlaki górskie. Ulicą Ogrodową w prosty i szybki sposób można wyjechać z miasta w kierunku Świdnicy i Wrocławia a po drodze znajduje się Specjalna Strefa Ekonomiczna w Dzierżoniowie.

Wszystkie mieszkania posiadać będą pokaźny balkon a mieszkania na parterze własny ogródek przydomowy z tarasem. Budynek wyposażony zostanie w windę dzięki czemu wszystkie mieszkania będą dostępne dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się. Nowoczesny system ogrzewania sufitowego, zasilany z pompy ciepła wspieranej przez instalację fotowoltaiczną pozwoli nie tylko obniżyć koszty ogrzewania lecz także umożliwi schładzanie mieszkań w upalne dni lata.

Mieszkając w Pieszycach nie trzeba wyjeżdżać „za miasto” by cieszyć się urokiem Gór Sowich czy spacerować wśród pól w idealnej ciszy umilanej tylko śpiewem ptaków. Jednocześnie wystarczy kwadrans by z domu dojechać do pracy.

Aby ubiegać się o możliwość zamieszkania w tej lokalizacji trzeba wypełnić ankietę i przesłać ją na adres: biuro@dtbs.pl lub złożyć osobiście w siedzibie DTBS przy ul. Kopernika 25A/1 w Dzierżoniowie. 

ZAPRASZAMY!